Cuci Kereta (Car Wash) di Kuala Lumpur

Senarai Cuci Kereta (Car Wash) di Kuala Lumpur. Alamat & Lokasi, Peta, Nombor telefon, Laman web, Cuci Kereta (Car Wash) di Kuala Lumpur

Apple Cart
5.67 km. dari Kuala Lumpur
No. 131, Jalan Rimbunan Raya 1, Laman Rimbunan, Kuala Lumpur

CARs International The Gardens P2 & P4
5.83 km. dari Kuala Lumpur
The Gardens, Level P2, P4, Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, Kuala Lumpur

CARs International Mid Valley (P1 Zone A & C)
5.87 km. dari Kuala Lumpur
Mid Valley Megamall P1 & P2, Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, Kuala Lumpur

Cars World Supershine Enterprise
5.98 km. dari Kuala Lumpur
23, Jalan Metro Perdana Timur 2, Taman Usahawan Kepong, Kuala Lumpur

Castrol Auto Service Workshop - SG Auto Works Sdn Bhd (3-Star Certified Workshop)
6.15 km. dari Kuala Lumpur
No 200A, Batu 3 1/2, Jalan Klang Lama, Kuala Lumpur

Shell
6.22 km. dari Kuala Lumpur
Jalan Taman Ibu Kota 4 Jalan 1a/6, Tmn, Taman Setapak Indah, Kuala Lumpur

Cars International
6.63 km. dari Kuala Lumpur
Great Eastern Mall, 303, Jalan Ampang, Desa Pahlawan, Ampang

IGLM MALAYSIA
6.72 km. dari Kuala Lumpur
91, 3rd Mile, Old Klang Road, Kuala Lumpur

Cars International
7.13 km. dari Kuala Lumpur
Alpha Angle Shopping Centre, Upper Level (2), Jalan R1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Kuala Lumpur

Gzox Mutiara Damansara
7.15 km. dari Kuala Lumpur
Lot PT 40036 HS(D) 144347 Jalan PJU 7/2 ,, Mutiara Damansara Petaling Jaya, Mutiara Damansara

Galaxy Asia Car Beauty
7.23 km. dari Kuala Lumpur
Kualu Lumpur Cheras, 115, Jalan 3/93, Taman Miharja

Shell
7.23 km. dari Kuala Lumpur
Lot 10240, Jalan Lingkaran Tengah 2, 13 Km, Jalan Sri Batu Caves, Batu Caves

CARs International Taman Maluri
7.51 km. dari Kuala Lumpur
Jusco Taman Maluri Shopping Centre, Upper Level, Jalan Jejaka, Maluri, Cheras

CL Fresh Car Wash
7.61 km. dari Kuala Lumpur
4A, Jalan Jejaka 7, Maluri, Cheras

Eco Wash Garage POWERED by BANO
7.79 km. dari Kuala Lumpur
G9, Jalan Pandan Prima 2, Dataran Pandan Prima, Kuala Lumpur

Cars International
8.13 km. dari Kuala Lumpur
Aeon Au2 Shopping Centre, 6, Jalan Taman Setiawangsa, Au 2, Kuala Lumpur

Castrol Auto Service Workshop - Pre-Care Auto Services Sdn Bhd
8.27 km. dari Kuala Lumpur
No 20-22 Jalan 4/89B Kompleks Perindustrian Trisegi Batu 3 1/2 Jalan Sungai Besi, Kuala Lumpur

Shell
8.33 km. dari Kuala Lumpur
Lot 3895, Batu 4, Jalan Cheras, Batu 4, Kuala Lumpur

Water Wax
8.62 km. dari Kuala Lumpur
Lot 8687, Jalan Nirwana 12, Taman Nirwana, Ampang

Queen City Car Wash
8.85 km. dari Kuala Lumpur
28G, Jalan Danau Lumayan 1 Pusat Perniagaan Danau Lumayan, Bandar Sri Permaisuri, Kuala Lumpur

O'cup Snow Wash
9.00 km. dari Kuala Lumpur
Taman Sungai Besi, Kuala Lumpur

Dirt Busters Car Care Center
9.02 km. dari Kuala Lumpur
40, Jalan Kuchai Maju 6, Kuchai Dynasty 3,, Off Jalan Klang Lama, 58200 K.L, Kuchai Lama

Ices Wash Auto Spa
9.12 km. dari Kuala Lumpur
No. 11, Jalan Perdana 4/6, Pandan Perdana, Kuala Lumpur

MyRide Detailers
9.20 km. dari Kuala Lumpur
Petronas AU5 Lembah Keramat, Kuala Lumpur

Car Needs Auto Spa
9.49 km. dari Kuala Lumpur
1-3, Jalan Kuchai Maju 13, Kuchai Avenue, Kuala Lumpur

Hewe Auto Spa
10.56 km. dari Kuala Lumpur
5, Jalan Kuari, Kampung Cheras Baru, Cheras

Elite Auto Detailing
10.57 km. dari Kuala Lumpur
Wisma S.E, 5A, Jalan SS 25/12, Taman Mayang, Petaling Jaya

Maibasuh Mobile Car Wash
10.68 km. dari Kuala Lumpur
BO-03B Block B, Glenview Business Centre Taman Pinggiran Cheras, Jalan Kuari, Kuala Lumpur

New Acres Auto Accessory Sdn. Bhd.
10.70 km. dari Kuala Lumpur
O.U.G.1, Jalan Hujan Rahmat, Kuala Lumpur, 58200, Kuala Lumpur, WP Kuala, Lumpur

Castrol Auto Service Workshop - Kian Sing Tyre Service (Mayang) Sdn Bhd (4-Star Certified Workshop)
10.99 km. dari Kuala Lumpur
45, Jalan SS 25/32, Pju 1, Petaling Jaya

Automotive Detailing Studio
11.48 km. dari Kuala Lumpur
26, Jalan SS 25/34, Taman Mayang, Petaling Jaya

Spinn Luxe Services
11.66 km. dari Kuala Lumpur
Paradigm Mall, Level Lg-57 No. 1, Jalan Ss7/ 26A Kelana Jaya, Selangor, Petaling Jaya

Castrol Auto Service Workshop - Good Services Tyre & Service Sdn Bhd (4-Star Certified Workshop)
12.19 km. dari Kuala Lumpur
1-1-G Jalan Jalil Perkasa 13/155B Aked Esplanad Bukit Jalil, Kuala Lumpur

Auto Spahaus
12.22 km. dari Kuala Lumpur
EV-LG-CW1, Evolve Concept Mall, Jalan PJU 1A/4A, Ara Damansara, Petaling Jaya

De'Cube Auto Detailing
13.00 km. dari Kuala Lumpur
Jalan Perdana 1A,, Taman Segar Perdana, Batu 9, Cheras

Cars International
13.49 km. dari Kuala Lumpur
Sunway Pyramid Shopping Mall, 3, Jalan PJS 11/15, Bandar Sunway, Petaling Jaya

Castrol Auto Service Workshop - ET Tyre And Battery Service (3-Star Certified Workshop)
13.76 km. dari Kuala Lumpur
87, Jalan SS 15/5a, Subang Jaya

Cars International
14.23 km. dari Kuala Lumpur
Subang Parade, 5, Jalan SS 16/1, Ss 16, Subang Jaya

Tahb Automotive
15.05 km. dari Kuala Lumpur
18, Jalan Pelukis U1/46B, Kawasan Perindustrian Temasya, Shah Alam

Iman Car Wash
15.75 km. dari Kuala Lumpur
21, Jalan Opera E U2/E, Taman TTDI Jaya, Shah Alam

Carnauba Autospa Sdn. Bhd.
16.23 km. dari Kuala Lumpur
NO. 1, Jalan Penyair U1/44, Hicom-glenmarie Industrial Park, Shah Alam

Chemical Guys Malaysia by Goodwell Car Goods
17.83 km. dari Kuala Lumpur
A-G-01, Jalan Mahkota Garden, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Car Wash Jet Cleaning Bandar Mahkota Cheras
18.14 km. dari Kuala Lumpur
Jalan Putera 6/1, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Apple Cart (M) Sdn. Bhd.
18.18 km. dari Kuala Lumpur
26, Jalan Temenggung 15/9, Bandar Mahkota Cheras, Cheras

Fantastic Car Wash
20.50 km. dari Kuala Lumpur
Shah Alam

Blue Auto Car Wash (Sekyen 23, Shah Alam)
21.65 km. dari Kuala Lumpur
88, Jalan Pelabur A 23/A, Seksyen 23, Shah Alam

KBO CAR WASH
22.80 km. dari Kuala Lumpur
Lot 1-10, Ground Floor, Ole-Ole Shopping centre, No. 7, Jalan Pinang A 18/A, Section 18, Shah Alam

Kamaruddin Rahmat Tire & Services (Shah Alam)
23.03 km. dari Kuala Lumpur
22, Jalan Bawang Merah 24/36, Seksyen 24, Shah Alam

Kakicuci Autospa U12
23.30 km. dari Kuala Lumpur
No 19/1, Parcel Mognolia, J U12/J, Taman, Jalan Selasih K U12/K, Cahaya Alam, Shah Alam

iWash Auto Care
24.07 km. dari Kuala Lumpur
Yg-15, Jalan Plumbum Y 7/Y, Seksyen 7, Shah Alam